MarcinK

| usługi informatyczne | strony www
| chmura prywatna | Unraid | 

laptop in-darkness

O sobie - moja przygoda informatyczna

Nazywam się Marcin i chciałbym Państwu przybliżyć swoją sylwetkę.

Przez 10 lat pracowałem jako informatyk w dużej firmie państwowej, a przez 6 lat byłem administratorem jej podstawowego systemu informatycznego.

Przez wiele lat zajmowałem się sieciami komputerowymi w dużej organizacji i mierzyłem się z różnymi problemami informatycznymi. Jednocześnie prywatnie, pomagałem w rozwiązywaniu problemów „komputerowych” użytkownikom domowym (rodzina, koledzy, koledzy kolegów, znajomi i znajome :))

Poznawałem i pracowałem na prawie wszystkich ważniejszych systemach operacyjnych (Windows od wersji 3, Linux (dystrybucje Gentoo, Debian, Fedora) FreeBSD aż po Mac OSX).

Konfiguracji sprzętowych jakie posiadałem, na jakich przyszło mi pracować i z jakimi miałem do czynienia nie sposób spamiętać - dało mi to doświadczenie z serii „co do czego i z czym”.

Co mogę Państwu zaoferować?

Przede wszystkim bardzo duże doświadczenie, kulturę osobistą, uczciwość w działaniach, przejrzystość w dokonywaniu wyborów i zakupów oraz dbałość o Państwa bezpieczeństwo informatyczne. Nie bez znaczenia jest również duża elastyczność jeżeli chodzi o czas pracy - trzeba coś zrobić w weekend by nie przeszkadzać w pracy firmy? Nie ma problemu - jestem w weekend.

Wybieram zawsze rozwiązania odpowiednie dla Państwa firmy/domu mając na uwadze, że nie zawsze to co najdroższe musi być najlepsze.

Wszystkie powierzone mi zadania wykonuję sam (nie zlecam ich osobom trzecim) - firmuję to swoją osobą w związku z tym jesteście Państwo dla mnie najważniejsi i staram się abyście byli zadowoleni.

Dla kogo?

Adresuję swoją ofertę usług i pomocy informatycznej do osób prywatnych i małych firm (więcej o tym w zakładkach „Usługi informatyczne” i „Obsługa informatyczna”).

Pomagam w ocenie i w rozwiązywaniu problemów, rozwiewam wątpliwości co do zakupów, pomagam zaistnieć w internecie, a także optymalizuję pracę sieci komputerowej zarówno w domu klienta oraz w firmie.

Dbam o bezpieczeństwo Państwa danych oraz tworzę dla Państwa prywatną chmurę (więcej o tym w zakładce „NAS/Chmura prywatna”).

Chętnie również podzielę się swoją wiedzą i przeszkolę Państwa pracowników. 

Zapraszam do współpracy

Mam nadzieję, że te kilka słów o mnie (niekoniecznie pisanych oficjalnym tonem) przekonały Państwa, że moja osoba to dobry wybór dla Państwa lub Państwa firmy.